OFERTA DITES:

Set elegant Orë + Varëse "Eiffel" 15€ në vënd të 41€ !


DETAJET E PLOTA

Set elegant Orë + Varëse "Eiffel" 15€ në vënd të 41€ !

Kur mendojmë për elegancën, fantazia na con në sallonet e damave, në një gjuhë delikate që mbush pritjet shumëngjyrëshe të ballove romantike... në Francë dhe teksa mendojmë për të nuk mundemi kurrsesi të anashkalojmë qendrën dhe simbolin e saj... kullën Eiffel!

Pikërisht për të mbajtur një fllad elegancë gjithnjë me vete, në cdo minut… nuk ka mënyrë më të mirë se përvetësimi i setit “Eiffel” i cili ju lejon të kontrolloni kohën me stil!

Seti “Eiffel” përmban:

-          Një orë fine për femra me sfondin e kullës Eiffel, e dizenjuar me sistem rezistent ndaj ujit, me rrip komod lëkure ngjyrë të kuqe i cili nuk mund t’ju lërë pa rënë në sy;

-          Varëse tërheqëse bronxi me imazhin e kullës Eiffel, e pasuruar me detaje të cilët vetëm mund të theksojnë stilin tuaj duke e bërë atë më unik.

Rrezatoni elegancë, bëhuni “Eiffel”!


Përshkrimi:

·         Materiali: Lidhje Bronxi

·         Varëse e kullës Eiffel dhe një Yll

·         Përmasat e varëses: 7 x 3.5 cm

·         Gjatësia e zinxhirit: Rreth 72 cm

·         Tërheq shumë vëmendjen

·         Të bën të dukesh me stil dhe shumë të vecantë

 

Detaje mbi paketimin:

·         Pesha: 27.82 g

·         Përmasa: 3.00 * 3.00 * 1.00 cm

 

Paketimi përmban:

*  Varëse


Karakteristika të përgjithshme:

Stili:                                        Casual

Lloji i orës:                            Analoge

Bateria:                                   Kuarc

Forma e orës:                        E rrumbullakët

Ngjyra e orës:                       E artë

Sipërfaqja e orës:                  Xham i temperuar

Materiali i jashtëm:              Celik i pandryshkshëm

Diametri i jashtëm:              3.5 cm

Materiali i rripit:                  Lëkurë

Ngjyra e rripit:                      E kuqe

Gjatësia e rripit:                    24.5 cm

Ushqimi:                                Me bateri

 

Detajet e paketimit: 

Pesha: 51.36 g

Përmasa: 24.5 * 3.5 * 0.8 cm

 

Paketimi përmban:

*Orë

 

 

Detajet e plota të kompanisë:

Oferta Ditore

Bëhu i pari që komenton!

0 Kommente

Regjistrohu

Regjistrohu tani dhe fillo te zbulosh,eksperimentosh dhe ndash gjerat me interesante per te bere ne qytetin tuaj me shoket,dhe te kurseni duke bere kete!

Regjistrohu për buletinin newsletter te OfertaDitore

Për të marrë ofertat ditore me e-mail,vendosni e-mailin tuaj këtu:

Facebook

Loading...